Advokatuur eksamikeskkond

Registreerimine

Tere!

Siin registreeruda advokaadi abi või advokaadi eksamile kui oled saanud Advokatuurist kutse eksamile. Kuni sul kutset pole, pole sul veel ligipääsuõigusi. Kui leiad, et sul peaks olema ligipääsud, aga sa ei pääse eksamikeskkonda sisse, teavita meid telefonil 662 0665 või saada kiri advokatuur@advokatuur.ee.

Sisenemiseks palun logi sisse ID-kaardi või mobiil-ID-ga.Tere, Ants Jürisalu

Siin saad valida endale sobiva kirjaliku eksami aja. Kirjalik eksam koosneb testist kestvusega 90 min ja kaasusülesandest kestvusega 5h. Suulisele eksamile pääsevad kirjaliku eksami sooritanud, teade suulisele eksamile pääsemise kohta saadetakse sulle e-mailile. Kontrolli, et sinu e-posti aadress oleks õige: sellele saadame kogu järgneva eksamiga seonduva info.

Meie andmetel tuleb sul sooritada vandeadvokaadi eksam. Kui see pole nii, palun võta ühendust Advokatuuriga telefonil 662 0665 või saada kiri advokatuur@advokatuur.ee

Registreerimine vandeadvokaadi eksamile
E-posti aadressid ei kattu
Kinnitan, et soovin sooritada vandeadvokaadi eksamit

Registreeri

Täname!

Eksamit saad siinsamas keskkkonnas tühistada kuni xx.xx.xxxx. Kui pärast seda kuupäeva selgub, et Sa ei saa mingil põhjusel tulla, teavita sellest kindlasti Advokatuuri telefonil 662 0665 või meilitsi advokatuur@advokatuur.ee.

Uue eksamiaja saad valida peale eelmise eksami tühistamist.

Eksamit sooritades tuleb sul end autentida ID-kaardiga - võta see kindlasti kaasa.

Oled registreeritud kirjalikule eksamile
30.01.2014 kell 14.00
Rävala pst 3, ruum 3
Riigi põhikord, avalik õigus ja halduskohtumenetlus
nimi@server.ee
Vandeadvokaadi eksam